Warsztaty oraz szkolenia

Szkolenia i warsztaty z programów medycznych

Programy medyczne wpływają na jakość procesu diagnostyki i leczenia poszczególnych pacjentów. Innowacyjne technologie wymagają jednak wiedzy, która pozwoli na optymalne wykorzystanie możliwości oferowanych przez poszczególne oprogramowania. Proponowane przez nas szkolenia z programów medycznych są skierowane do wszystkich nowych użytkowników naszych programów, dla osób wdrażających się do podjęcia pracy w danej jednostce medycznej, jak również dla tych, którzy chcieliby poznać pełne możliwości użytkowanej aplikacji.

Warsztaty prowadzone przez Si-cura składają się z części teoretycznej, jak i praktycznej. Odbywają się w grupie osób, które przeszkalane są przez uznanych w świecie medycyny lekarzy. Gwarantujemy najwyższe standardy nauczania dla wszystkich placówek medycznych. Wszystkie szkolenia z programów medycznych ustalane są indywidualnie. Koszt szkolenie precyzowany jest na podstawie czasu, w którym odbędą się warsztaty, rodzaju oprogramowania oraz ilości uczestników.

Kurs z programów medycznych Si-cure obejmuje zapoznanie się z najważniejszymi funkcjami programów oraz ich konfiguracją. Elektroniczna dokumentacja medyczna jest najlepszą metodą na prowadzenie sprawnej komunikacji między pracowniczej, która ułatwia obsługę pacjenta, pod warunkiem, że każdy z pracowników dokładnie i w pełni korzysta z możliwości oferowanych przez program. Każdy kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu, który informuje o posiadaniu odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w korzystaniu z oprogramowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.