Aspel producent aparatury medycznej


Aspel to polski producent aparatury medyczno-pomiarowej, działający na rynku od 1986 roku. Firma oferuje nowoczesne urządzenia medyczne, które są trwałe oraz bardzo dokładne. Wszystko to dzięki dużemu doświadczeniu oraz systematycznemu rozwojowi. Aparatura Aspel doskonale wkomponowuje się w najnowsze wymagania z dziedziny kardiografii, spełniając najwyższe standardy, dzięki najnowszym technologiom i rozwiązaniom informatycznym. Produkty tego producenta są godne zaufania, ponieważ działają niezawodnie przez długie lata.


Asortyment producenta Aspel


Si-cura oferuje liczne urządzenia medyczne firmy Aspel. Można do nich zaliczyć bieżnie oraz Cykloergometr, które służą do badań wysiłkowych, jak i rehabilitacji kardiologicznej. Firma ASPEL posiada również systemy holterowskie oraz elektrokardiografy. Każde urządzenie jest solidne, precyzyjne oraz łatwe w obsłudze. Szeroki asortyment sprawia, że wyposażenie można wybrać odpowiednio dostosowane do określonych potrzeb.


Elektrokardiografy Aspel


Aparaty EKG Aspel to urządzenia, które automatycznie analizują oraz interpretują badania. Elektrokardiograf umożliwia przesyłanie dokumentacji medycznej, a także zapis EKG na dowolną skrzynkę e-mail. Urządzenia do EKG firmy Aspel posiadają 7-calowe wyświetlacze oraz prezentują zapisy z 3, 6, a także 12 odprowadzeń EKG.


Systemy holterowskie Aspel


Holter EKG pozwala ocenić pracę mięśnia sercowego w trakcie codziennej aktywności przez 24h na dobę. Te lekkie urządzenia rejestrują wszelkie czynności i anomalie, jakie mogą występować podczas pracy serca. Systemy holterowskie od Aspel to urządzenia z 12-kanałowym rejestratorem. Umożliwiają one wykonywanie precyzyjnych badań z zakresu kardiologii, takich jak: ocena EKG, ocena rytmu serca, analiza rozrusznika serca, a także odcinka ST i odstępu QT.


Cykloergometry i bieżnie od Aspel


Cykloergometry oraz bieżnie to urządzenia analizujące pracę serca w trakcie obciążenia wysiłkiem fizycznym. Urządzenia te mogą pracować w dwóch trybach: diagnostycznym oraz wysiłkowym. Precyzyjne odczyty pomagają wykryć nieprawidłowości w pracy serca i pomagają podjąć odpowiednie kroki w celu zniwelowania różnych schorzeń.

ASPEL

Rehabilitacja Aspel Aster Cardiotest Rehabilitacja Aspel Aster Cardiotest
Producent: ASPEL
Cena: 19 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
ASPEL AsCARD Green (101) ASPEL AsCARD Green (101)
Producent: ASPEL
Cena: 3 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
ASPEL AsCARD Grey (205) ASPEL AsCARD Grey (205)
Producent: ASPEL
Cena: 6 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aspel CardioTest Aspel CardioTest
Producent: ASPEL
Cena: 29 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aspel CardioTest Cykloergometr Aspel CardioTest Cykloergometr
Producent: ASPEL
Cena: 20 412,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aspel Gold Aspel Gold
Producent: ASPEL
Cena: 13 500,00 zł
zobacz więcej
Aspel Holcard CR07 Aspel Holcard CR07
Producent: ASPEL
Cena: 4 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aspel Orange Aspel Orange
Producent: ASPEL
Cena: 4 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
Aspel Przystawka Spiro-31 Aspel Przystawka Spiro-31
Producent: ASPEL
Cena: 2 404,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.