Promocje
Defibrylator AED iPAD SP1
Defibrylator AED iPAD SP1

5 101,00 zł

Cena regularna: 5 800,00 zł

Najniższa cena: 5 101,00 zł
szt.
Jednorazowe etui do holtera EKG
Jednorazowe etui do holtera EKG

3,17 zł

Cena regularna: 3,69 zł

Najniższa cena: 3,69 zł
szt.
Koncentrator tlenu Philips Everflo
Koncentrator tlenu Philips Everflo

2 999,00 zł

Cena regularna: 3 399,00 zł

Najniższa cena: 3 399,00 zł
szt.
Fantom do nauki resuscytacji - biały LED Amoul Man AM5
Fantom do nauki resuscytacji - biały LED Amoul Man AM5

1 688,00 zł

Cena regularna: 2 000,00 zł

Najniższa cena: 2 000,00 zł
szt.
Kardiomonitor Bionet BM3 Pro - Triage SOR
Kardiomonitor Bionet BM3 Pro - Triage SOR

7 917,00 zł

Cena regularna: 9 142,00 zł

Najniższa cena: 7 142,00 zł
szt.
Elektrody kończynowe do EKG
Elektrody kończynowe do EKG

87,70 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 74,70 zł
zestaw
Elektrody przyssawkowe do EKG
Elektrody przyssawkowe do EKG

85,75 zł

Cena regularna: 97,00 zł

Najniższa cena: 81,70 zł
zestaw
Papier do EKG Lessa Premium - 210 mm
Papier do EKG Lessa Premium - 210 mm

16,37 zł

Cena regularna: 19,50 zł

Najniższa cena: 15,67 zł
szt.
Zestaw AED
Zestaw AED

3 499,00 zł

Cena regularna: 3 617,00 zł

Najniższa cena: 3 617,00 zł
szt.
Szafka na defibrylator AED ARKY
Szafka na defibrylator AED ARKY

299,00 zł

Cena regularna: 387,00 zł

Najniższa cena: 268,00 zł
szt.
Szafka zewnętrzna AED ARKY Core
Szafka zewnętrzna AED ARKY Core

2 334,00 zł

Cena regularna: 2 870,00 zł

Najniższa cena: 2 319,00 zł
szt.
Aspel ABPM-308 Holter ciśnienia
Aspel ABPM-308 Holter ciśnienia

5 374,00 zł

Cena regularna: 6 320,00 zł

Najniższa cena: 5 500,00 zł
szt.
Opcje przeglądania
Producent

Torby medyczne

Torba medyczna PSP R1/R2 Torba medyczna PSP R1/R2
Producent: Marbo
Cena:

998,00 zł

szt.
zobacz więcej

Torba medyczna z wyposażeniem

Torba medyczna powinna być wyposażona we wszystkie przyrządy umożliwiające wykonywanie obowiązków pracowników medycznych. Dobieranie poszczególnych elementów bywa jednak czasochłonne. Właśnie dlatego bardziej optymalne może być skorzystanie z gotowych rozwiązań, takich jak torby medyczne z wyposażeniem. Znajdujący się w nich sprzęt został starannie dobrany przez specjalistów, którzy dokładnie znają potrzeby pracowników medycznych. Gotowe torby medyczne są więc idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która chce mieć pewność, że na jej wyposażeniu znajdują się wszystkie niezbędne przyrządy.

Torba medyczna bez wyposażenia

Niektórym osobom zależy jednak na tym, by każdy element, który mieści torba medyczna, był idealnie dopasowany do ich potrzeb. W takiej sytuacji konieczne jest samodzielne kompletowanie wszystkich sprzętów. Aby jednak zebrane przyrządy mogły być odpowiednio przechowywane i łatwo dostępne, niezbędna może okazać się profesjonalna torba medyczna bez wyposażenia. Nie można zapominać o tym, że pracownicy medyczni powinni dbać również o profesjonalny wizerunek. Dlatego właśnie warto wybrać eleganckie i wytrzymałe torby medyczne, które przez długi czas będą się świetnie prezentować.

Torby medyczne dla pielęgniarek

Torby medyczne dla pielęgniarek to specjalistyczne produkty przystosowane do wielu zadań. Wszyscy bowiem wiemy, jak wymagający i nieprzewidywalny może być ten zawód. Warto więc zadbać o to, by torba medyczna była wyposażona we wszystko, co może się przydać zarówno podczas wykonywania standardowych obowiązków, jak też w niespodziewanych sytuacjach. Nie można także zapominać, że praca ta często może wiązać się z koniecznością wykonywania regularnych wizyt u pacjenta. Torba pielęgniarki środowiskowej powinna więc być na tyle lekka i praktyczna, by jej przenoszenie nie stanowiło dla nikogo problemu.

Torba ratownika medycznego

Praca ratownika medycznego jest niezwykle odpowiedzialna i wymagająca. Aby możliwe było udzielenie pomocy pacjentowi, potrzebna jest odpowiednio wyposażona torba ratunkowa. Nawet najlepiej wyszkolony pracownik nie będzie bowiem w stanie wykonać swoich obowiązków bez właściwego sprzętu. Torba ratownika medycznego musi być więc wyposażona tak, by nie zabrakło w niej przyrządów niezbędnych do ratowania życia lub zdrowia pacjenta. Jak mieć jednak pewność, że torba medyczna zawiera wszystkie potrzebne elementy? Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych zestawów. Torba ratownika medycznego z wyposażeniem została przygotowana tak, by możliwe było udzielenie pomocy w każdej sytuacji.

Torba dla lekarza

Oferta sklepu, który sprzedaje torby medyczne, nie byłaby kompletna, gdyby nie znalazła się w niej torba dla lekarza. Element ten musi jednak zarówno być odpowiednio wyposażony, jak i zapewniać profesjonalny wizerunek. To, co powinna zawierać konkretna torba medyczna, zależy w dużej mierze od indywidualnych potrzeb lekarza. Często podstawą jej wyposażenia są uniwersalne produkty, które mogą przydać się w wielu sytuacjach. Torby lekarskie są jednak często wyposażane także w przyrządy niezbędne w przypadku danej specjalizacji.

Walizki i plecaki medyczne

Wielu pracowników medycznych wykonuje swoje obowiązki nie tylko w placówce, ale również w terenie lub w domu pacjenta. Aby świadczenie takich usług było możliwe, konieczne jest zabranie ze sobą niezbędnego sprzętu. W tym celu często wykorzystuje się walizki medyczne i plecaki medyczne. Przechowywany w nich sprzęt pozwala na skuteczne udzielenie pomocy pacjentowi w każdych okolicznościach. Produkty te mogą stanowić uzupełnienie elementu wyposażenia, jakim jest torba medyczna, lub nawet je zastępować. Warto więc zadbać o to, by walizki i plecaki medyczne cechowały się wysoką jakością, która na długie lata zapewni ich trwałość.

Jaką torbę medyczną wybrać ?

Torby medyczne dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Firma Marbo to jeden z producentów, którzy oferują szeroki wybór torb medycznych dla różnych grup zawodowych, w tym dla lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników medycznych. Torby medyczne Marbo charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie nawet w trudnych warunkach.

Dzięki różnorodności i funkcjonalności torb medycznych, każdy użytkownik może wybrać model odpowiadający jego potrzebom i wymaganiom.

 

Więcej o torbach medycznych dowiesz się tutaj -> Sprzęt do kardiologii i aparatura medyczna - Si-Cura, Aparaty ekg STRING Opus

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.