Aparatura medyczna String


String to polska firma, która w głównej mierze specjalizuje się w produkcji, jak również i dystrybucji nowoczesnej aparatury medycznej. Marka powstała przy współpracy ze specjalistami i fachowcami z wielu dziedzin medycyny. Można powiedzieć, że producent aparatury medycznej String rozpoczął działalność z pasji i chęci pomocy ludziom. Doświadczeni projektanci oraz konstruktorzy dbają, aby dostarczany sprzęt medyczny był prosty w obsłudze, a zarazem niezwykle precyzyjny w rękach profesjonalnych lekarzy. Sama nazwa String została zaczerpnięta z pierwszego urządzenia do elektrokardiografii, które pojawiło się na świecie. Był to String Galcanometer wynaleziony w 1901 r., który mierzył delikatne prądy elektryczne wytwarzane przez serce i zapisywał wyniki na elektrokardiogramach.


W ofercie String można znaleźć nowoczesne aparaty EKG, praktyczne stoliki pod aparaturę medyczną, kable pacjenta oraz elektrody kończynowe, a także przyssawkowe. String oferuje również praktyczne defibrylatory AED ratujące życie osób na całym świecie.


Aparaty EKG od String


Aparatura EKG oferowana przez String składa się z dwóch modeli: EKG Opus mini oraz EKG Opus 1. Pierwszy z nich to elektrokardiograf 12-kanałowy, posiadający 8-calowy ekran dotykowy oraz mogący wykonać wydruk na 112 mm papierze termoczułym. Co więcej, wykazuje się częstotliwością próbkowania na poziomie 8000 Hz. Drugi model - Opus 1 posiada 10,1-calowy wyświetlacz oraz umożliwia wykonanie wydruku na 210 mm papierze termoczułym. Ponadto, w standardzie posiada próbkowanie na poziomie 32000 Hz, co daje perfekcyjny obraz.


Automatyczne defibrylatory AED od String


Solidne i nowoczesne defibrylatory AED od String to urządzenia medyczne o bardzo dużej skuteczności w przywracaniu akcji serca. Można powiedzieć, że jest to urządzenie dające szanse na przeprowadzenie szybkiej i skutecznej akcji ratowniczej nawet przez osoby nieposiadające wiedzy o ratowaniu ludzi. AED od String jest urządzeniem uniwersalnym, ponieważ elektrody przeznaczone są zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Atutem są komunikaty głosowe, które prowadzą krok po kroku, jak w sposób prawidłowy korzystać z AED.

STRING

String Opus - Aparat EKG String Opus - Aparat EKG
Producent: STRING
Cena: 9 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
String Opus mini - Aparat EKG String Opus mini - Aparat EKG
Producent: STRING
Cena: 7 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik pod aparat EKG - String Cart L Stolik pod aparat EKG - String Cart L
Producent: STRING
Cena: 2 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stolik pod aparat EKG - String Cart S Stolik pod aparat EKG - String Cart S
Producent: STRING
Cena: 1 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
AED Defibrylator Automatyczny ResQ AED Defibrylator Automatyczny ResQ
Producent: STRING
Cena: 5 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bateria AED Heart ResQ Bateria AED Heart ResQ
Producent: STRING
Cena: 790,00 zł
szt.
zobacz więcej
Elektrody kończynowe Elektrody kończynowe
Producent: STRING
Cena: 71,00 zł 99,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Elektrody przyssawkowe do EKG Elektrody przyssawkowe do EKG
Producent: STRING
Cena: 77,00 zł 97,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Papier do EKG - 210 mm Papier do EKG - 210 mm
Producent: STRING
Cena: 21,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.