Serwis

Pomiary sprzętu oraz serwis aparatury medycznej

Oferujemy profesjonalny serwis aparatury medycznej. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami pomiarowymi dedykowanymi do pomiarów i diagnostyki sprzętu medycznego.

Powierzenie specjalistycznych urządzeń w ręce naszych wykwalifikowanych pracowników to gwarancja profesjonalnej oceny ich stanu technicznego oraz sprawnego i zgodnego z zalecaniami producentów pomiaru. Serwisujemy zarówno aparaty wyprodukowane przez nas, jak i przez innych producentów. Pomiary sprzętu medycznego wykonywane przez naszych specjalistów są dokładne, pewne oraz przeprowadzane zgodnie z procedurami wypracowanymi przez nas w ciągu wielu lat.

Serwis aparatury medycznej, jaki oferujemy, obejmuje szeroki zakres czynności diagnostycznych, kalibracji oraz wymiany ewentualnych niesprawnych lub nieprawidłowo działających komponentów. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, które pozwala nam na wykonywanie często skomplikowanych i precyzyjnych napraw. Serwisujemy sprzęt ratujący życie, dlatego też wyjątkową wagę przykładamy do wysokiej jakości naszych usług. Nasi klienci mogą liczyć na otrzymanie w pełni sprawnych i poprawnie funkcjonujących aparatów. Pomiary sprzętu medycznego nie tylko zapewniają niezawodną pracę, ale także gwarantują bezpieczeństwo pacjenta, na którym przeprowadzane są zabiegi. Wszelkie urządzenia zasilane energią elektryczną wykorzystywane w medycynie muszą być sprawne i nie mogą stanowić zagrożenia dla personelu medycznego ani pacjentów. Bez względu na dziedzinę medycyny wszystkie aparaty wymagają przeglądów okresowych, podczas których sprawdzany jest ich stan techniczny, eliminowane są ewentualne usterki oraz wydawana jest dokumentacja poświadczająca doskonałą kondycję urządzenia i dopuszczająca ją do użytkowania.

Nasi doradcy chętnie udzielą wszystkich informacji na temat naszych usług, sposobu ich realizacji oraz innych istotnych kwestii. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mejlowego lub poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce kontakt.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj naszych doradców!

Telefon
12 44 20 134


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.