Promocje
Kardiomonitor Aurora 12 calowy
Kardiomonitor Aurora 12 calowy

4 870,00 zł

Cena regularna: 6 900,00 zł

Najniższa cena: 4 870,00 zł
szt.
Szafka z alarmem na defibrylator AED i3 - zielona
Szafka z alarmem na defibrylator AED i3 - zielona

173,00 zł

Cena regularna: 217,00 zł

Najniższa cena: 217,00 zł
szt.
KTG FC 1400 - Kardiotokograf
KTG FC 1400 - Kardiotokograf

8 768,00 zł

Cena regularna: 11 280,00 zł

Najniższa cena: 1 512,00 zł
szt.
Elektrody kończynowe do EKG
Elektrody kończynowe do EKG

87,70 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 87,70 zł
zestaw
Elektrody przyssawkowe do EKG
Elektrody przyssawkowe do EKG

85,75 zł

Cena regularna: 97,00 zł

Najniższa cena: 85,75 zł
zestaw
Papier do EKG Lessa Premium - 210 mm
Papier do EKG Lessa Premium - 210 mm

16,37 zł

Cena regularna: 19,50 zł

Najniższa cena: 16,37 zł
szt.
Defibrylator AED iPAD SP1
Defibrylator AED iPAD SP1

5 693,00 zł

Cena regularna: 5 800,00 zł

Najniższa cena: 4 999,00 zł
szt.
ZOLL AED Plus
ZOLL AED Plus

6 223,00 zł

Cena regularna: 6 330,00 zł

Najniższa cena: 5 390,00 zł
szt.
Lampa LED do Fototerapii noworodków
Lampa LED do Fototerapii noworodków

4 910,00 zł

Cena regularna: 5 800,00 zł

Najniższa cena: 4 890,00 zł
szt.
Lampa LED do Fototerapii noworodków - mobilna
Lampa LED do Fototerapii noworodków - mobilna

4 530,00 zł

Cena regularna: 5 100,00 zł

Najniższa cena: 4 479,00 zł
szt.
Szafka na defibrylator AED ARKY zielona
Szafka na defibrylator AED ARKY zielona

280,00 zł

Cena regularna: 387,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł
szt.
AED Defibrylator Automatyczny ResQ
AED Defibrylator Automatyczny ResQ

5 277,00 zł

Cena regularna: 5 500,00 zł

Najniższa cena: 5 277,00 zł
szt.
Fantom do resuscytacji. Jak dzięki niemu nauczyć się ratować życie?
Fantom do resuscytacji. Jak dzięki niemu nauczyć się ratować życie?

Fantom do resuscytacji, znany również jako manekin do nauki pierwszej pomocy, jest kluczowym narzędziem nie tylko w profesjonalnych szkoleniach medycznych, ale także standardowych kursach pierwszej pomocy. Czy dzięki fantomowi do resuscytacji można nauczyć się ratowania życia w sytuacji krytycznej? Poznaj najważniejsze aspekty zastosowania manekina szkoleniowego w praktyce.

Manekin do udzielania pierwszej pomocy a nauka ratowania życia

Fantom do resuscytacji jest zaprojektowany tak, by jak najwierniej naśladować ludzkie ciało, co z kolei umożliwia wyjątkowo realistyczne odwzorowanie sytuacji ratunkowej. Dzięki temu przyszli ratownicy oraz osoby chcące poznać tajniki udzielania pierwszej pomocy praktycznie opanowanie niezbędnych technik, takich jak prawidłowe ułożenie rąk, głębokość i tempo ucisków klatki piersiowej, a także sposób wykonania sztucznego oddychania. Manekin wykorzystywany do udzielania pierwszej pomocy stwarza właściwe warunki szkoleniowe, dzięki którym uczestnicy mogą popełniać błędy, świadomie się na nich ucząc bez negatywnego wpływu na czyjeś zdrowie lub życie. Dodatkowo odpowiednia ilość i jakość ćwiczeń z wykorzystaniem manekina szkoleniowego buduje pewność siebie i niezbędną w sytuacjach krytycznych gotowość do działania.

Model anatomiczny do nauki udzielania pierwszej pomocy – specyfikacja

Manekin do nauki pierwszej pomocy dostępny w asortymencie Si-cura.pl, pozwala na adaptację szkolenia do różnych potrzeb i scenariuszy, które są możliwe podczas sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu. Amoul Man AM5 to zaawansowany model typu tors, wyposażony w system wizualizacji przepływu krwi, prezentowany w kolorze białym. Ten innowacyjny fantom stworzony został z myślą o edukacji oraz szlifowaniu zaawansowanych technik ratunkowych.

Ten fantom do resuscytacji stanowi kompleksowe rozwiązanie dla organizacji i instytucji prowadzących szkolenia z pierwszej pomocy, umożliwiając także zdobycie praktycznych umiejętności reagowania w nagłych wypadkach. Charakteryzuje się szeregiem funkcji i specyfikacji, które znacząco podnoszą jakość szkolenia, m.in. czujniki mierzące głębokość i tempo ucisków na klatkę piersiową, mechanizmy oddechowe, sygnalizację dźwiękową, potwierdzającą prawidłowe wykonanie czynności resuscytacyjnych.

Manekin do nauki udzielania pierwszej pomocy – cena

Manekin wykorzystywany do nauki udzielania pierwszej pomocy to także możliwość doskonalenia niezbędnych umiejętności również wśród zespołów ratunkowych, lekarzy, pielęgniarek. Ceny tych urządzeń mogą się znacząco różnić, w zależności od ich specyfiki oraz funkcji. Proste modele, służące do nauki podstawowych technik resuscytacji, mogą kosztować od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Bardziej zaawansowane modele, wyposażone w opcje symulacji różnych sytuacji medycznych, zwrotną informację dotyczącą jakości przeprowadzonych uciśnięć klatki piersiowej oraz sztucznego oddychania, czy interaktywne elementy elektroniczne, mogą osiągać ceny oscylujące wokół kilkunastu tysięcy złotych. Cena manekina szkoleniowego może być także uzależniona od dodatkowego wyposażenia, takiego jak wymienne elementy, akcesoria, zaawansowane systemy telemetrii.

Fantom do resuscytacji to więcej niż tylko narzędzie szkoleniowe. To klucz do ratowania życia umożliwiający nabywanie i doskonalenie umiejętności niezbędnych w krytycznych sytuacjach. Inwestycja w fantom do resuscytacji przekłada się na zwiększenie szans na uratowanie życia, co sprawia, że to niezbędny element edukacji medycznej w kontekście udzielania pierwszej pomocy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.