Producent sprzętu do kardiologii BTL Industries


BTL Industries Limited to międzynarodowy producent aparatury medycznej dla kardiologii, fizjoterapii, stomatologii oraz medycyny estetycznej. Sprzęt producenta BTL można zakupić na całym świecie, co jest potwierdzeniem najwyższej jakości oraz wysokich standardów. Sprzęt dla kardiologii marki BTL wyróżnia się innowacyjnością, prostotą użytkowania, a także doskonałymi parametrami. W ofercie Si-Cura można znaleźć szereg produktów tego producenta, są to między innymi: bieżnie Cardiopoint Ergo, holtery ciśnienia, holtery EKG, czy też spirometry ciśnienia, aparaty EKG.


Aparaty EKG BTL


Nowoczesne aparaty EKG od BTL to urządzenia 12-kanałowe z systemami elektronicznej dokumentacji. Co więcej, można je rozbudować o takie funkcje, jak: spirometria, czy też próba wysiłkowa. Dzięki elektrokardiografom BTL można zbadać wszelkiego rodzaju nieprawidłowości występujące w trakcie pracy serca.


Spirometry BTL Spiro Pro


Spirometry od BTL są to jedne z najprostszych w obsłudze urządzeń do pomiaru objętości i pojemności płuc, które spełniają wszystkie standardy ATS/ERS. Ponadto analizują przepływ powietrza, które znajduje się w płucach i oskrzelach. Wykorzystanie spirometrów BTL Spiro Pro ma na celu ustalenie rezerw wentylacyjnych pochodzących z układu oddechowego.


Holtery EKG i ciśnienia od BTL


Holtery EKG to urządzenia rejestrujące pracę serca w ciągu całej doby podczas normalnej aktywności pacjenta. Aparatura tego typu rejestruje zaburzenia rytmu, przewodnictwa, a także nieprawidłowości w ukrwieniu mięśnia sercowego. Natomiast holtery ciśnienia od BTL to bardzo ciche i precyzyjne urządzenia do określania wartości ciśnienia krwi oraz tętna. Aparat ten posiada tryb dzienny i nocny, przez co dopasowuje się do rytmu życia pacjenta.


Bieżnie BTL Cardiopoint Ergo


Bieżnie od BTL służą do wykonywania testów wysiłkowych, podczas których mierzona jest praca serca dzięki 12-kanałowemu systemowi. Taki test wysiłkowy na bieżni pomaga zdiagnozować w sposób bardzo precyzyjny choroby wieńcowe i arytmię. Prosty w obsłudze interfejs współpracujący z licznymi bieżniami oraz możliwość generowania elektronicznej dokumentacji to jedne z wielu zalet rozwiązań dla testów wysiłkowych od BTL.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl